Hotel Hluboka nad Vltavou Podhrad

Hotel Podhrad je novo otvorený hotel v centre mesta Hluboká nad Vltavou, ktoré je jedným z najkrajších kútov Juhočeského kraja a celej Českej republiky. Ubytovaní hostia získajú možnosť stráviť nádherné chvíle len niekoľko krokov od dominanty mesta - štátneho zámku Hluboká.

Ubytovanie
Hotel Podhrad ****
ponúka ubytovanie v 70 izbách (vrátane jednej izby pre handicapovaných) a 4 luxusných apartmánoch o celkovej kapacite 167 lôžok.

Hotelové izby majú vlastné sociálne zariadenie a svojím štýlovým vybavením úplne zodpovedajú požadovaným štandardom štvorhviezdičkového hotela (kúpeľne s vaňou alebo sprchou, WC, fén, trezor, minibar, telefón s priamou voľbou, TV so satelitom, pripojenie na internet).

Hotel Podhrad služby
O pohodlie ubytovaných hostí sa postará kvalifikovaný, ústretový a príjemný personál, ktorý je pripravený splniť všetky priania, podľa možností hotela. Popri ubytovacích služieb recepcie môžu hostia hotela ďalej využiť ponuku internetového pripojenia a parkovacích služieb (hotelová parkoviská sú kamerovo monitorovaná).

Hotel ponúka svoje gastronomické služby v príjemne zariadenom klimatizovanom prostredí hotelového Lobby baru a dvoch reštauráciách s kapacitou cca 150 miest. Ďalej sa tu nachádza vonkajšia terasa v átriu a pred hotelom, plne vybavená konferenčná miestnosť a relaxačné centrum. Všetko v štýlovom prevedení.

Hotel Podhrad reštaurácia
Štýlový restaurant a Caffee bar v prízemí hotela ponúka to najlepšie z domácej i svetovej kuchyne, zároveň aj kultúrne a konzervatívne prostredie pre náročných hostí a gurmánov. Vysoko kvalitná vinotéka, steaky, ryby, šaláty ...

Hotel Podhrad konferenčné služby
Klimatizovaná sála a reštaurácia s denným svetlom sú vhodné pre všetky väčšie konferenčné a spoločenské akcie, firemné večierky, rokovania, semináre, slávnostné posedenie a svadobné hostiny. Profesionálne ozvučenie sály s možnosťou prepojenia všetkých vstupov a výstupov. Všetka moderná prezentačná technika a špičkové cateringové zázemie tímu kuchárov exkluzívneho restaurantu.

Hotel Podhrad relaxácia
Pre hostí hotela je pripravené hotelové relaxačné centrum s bazénom 2,5 x 5 m s protiprúdom, whirlpool, sauna a infrasauna, ponuka niekoľkých druhov masáží a kozmetických služieb.

Hotel Podhrad doplnkové služby
Ubytovaní hostia môžu v hoteli využiť služby, ktoré vlastník hotela poskytuje samostatne alebo v spojení so svojimi partnermi. V špeciálnej ponuke hotela sa tak objavuje sprostredkovanie jazdeckých kurzov, výletov na koni, ale aj sprostredkovanie golfovej školy a golfovej hry na ihrisku miestneho golfového klubu, vyhliadkové plavby a lety, prehliadky zámkov a pivovarov a iných doplnkových programov podľa priania a možností v lokalite.

Hotel Hluboka nad Vltavou Podhrad - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Hluboka nad Vltavou Podhrad - hotel má reštauráciuHotel Hluboka nad Vltavou Podhrad - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Hluboka nad Vltavou Podhrad - možnosť pripojenia na internetHotel Hluboka nad Vltavou Podhrad - k dispozícii letná terasaHotel Hluboka nad Vltavou Podhrad - k dispozícii kavareňHotel Hluboka nad Vltavou Podhrad - krytý bazén v hoteliHotel Hluboka nad Vltavou Podhrad - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Hluboka nad Vltavou Podhrad - Iybz sú vybavené televízoromHotel Hluboka nad Vltavou Podhrad - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Hluboka nad Vltavou Podhrad - Izby s vlastnou toaletouHotel Hluboka nad Vltavou Podhrad - v izbach je telefonADRESA
Hotel Podhrad, namesti Csl. armady 30
Hluboka nad Vltavou 37341 Czech Republic
Hotel-Hluboka-Nad-Vltavou-Podhrad@cz-hotel.eu

AKTUÁLNE POČASIE
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 10 m/s
Hotel Podhrad ubytovanie Hluboka nad Vltavou Aktuálne počasie skoro zataženo

Odporúčajte tyto stránky: