Hotel Hluboká nad Vltavou Podhrad

Hotel Podhrad je nově otevřeným hotelem v centru města Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů Jihočeského kraje a celé České republiky. Ubytovaní hosté získají možnost strávit nádherné chvíle jen několik kroků od dominanty města – státního zámku Hluboká.

Ubytování
Hotel Podhrad****
nabízí ubytování v 70 pokojích (včetně jednoho pokoje pro handicapované) a 4 luxusních apartmá o celkové kapacitě 167 lůžek.

Hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení a svým stylovým vybavením zcela odpovídají požadovaným standardům čtyřhvězdičkového hotelu (koupelny s vanou či sprchou, WC, fén, trezor, minibar, telefon s přímou volbou, TV se satelitem, připojení na internet).

Hotel Podhrad služby
O pohodlí ubytovaných hostů se postará kvalifikovaný, vstřícný a příjemný personál, který je připravený splnit veškerá přání, dle možností hotelu. Vedle ubytovacích služeb recepce mohou hosté hotelu dále využít nabídku internetového připojení a parkovacích služeb (hotelová parkoviště jsou kamerově monitorována).

Hotel nabízí své gastronomické služby v příjemně vybaveném klimatizovaném prostředí hotelového Lobby baru a dvou restaurací s kapacitou cca 150 míst. Dále se zde nachází venkovní terasa v atriu a před hotelem, plně vybavená konferenční místnost a relaxační centrum. Vše ve stylovém provedení.

Hotel Podhrad restaurace
Stylový restaurant a caffee bar v přízemí hotelu nabízí to nejlepší z tuzemské i světové kuchyně, zárověň také kulturní a konzervativní prostředí pro náročné hosty a gurmány. Vysoce kvalitní vinotéka, steaky, ryby, saláty ... 

Hotel Podhrad konferenční služby
Klimatizovaný sál a restaurace s denním světlem jsou vhodné pro veškeré větší konferenční a společenské akce, firemní večírky, jednání, semináře, slavnostní posezení a svatební hostiny. Profesionální ozvučení sálu s možností propojení všech vstupů a výstupů. Veškerá moderní prezentační technika a špičkové cateringové zázemí týmu kuchařů exklusivního restaurantu.

Hotel Podhrad relaxace
Pro hosty hotelu je připraveno hotelové relaxační centrum s bazénem 2,5 x 5 m s protiproudem, whirlpool , sauna a infrasauna, nabídka několika druhů masáží a kosmetických služeb.

Hotel Podhrad doplňkové služby
Ubytovaní hosté mohou v hotelu využít služeb, které vlastník hotelu poskytuje samostatně nebo ve spojení se svými partnery. Ve speciální nabídce hotelu se tak objevuje zprostředkování jezdeckých kurzů, projížděk na koni, ale také zprostředkování golfové školy a golfové hry na hřišti místního golfového klubu, vyhlídkové plavby a lety, prohlídky zámků a pivovarů a jiných doplňkových programů dle přání a možností v lokalitě.

Hotel Hluboká nad Vltavou Podhrad - K hotelu přísluší parkovištěHotel Hluboká nad Vltavou Podhrad - disponuje restauracíHotel Hluboká nad Vltavou Podhrad - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Hluboká nad Vltavou Podhrad -  je k dispozici připojení na internetHotel Hluboká nad Vltavou Podhrad -  je k dispozici letní terasaHotel Hluboká nad Vltavou Podhrad - disponuje kavárnouHotel Hluboká nad Vltavou Podhrad - krytý bazén v hotelu.Hotel Hluboká nad Vltavou Podhrad - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Hluboká nad Vltavou Podhrad - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Hluboká nad Vltavou Podhrad - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Hluboká nad Vltavou Podhrad - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Hluboká nad Vltavou Podhrad - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Podhrad, náměstí Čsl. armády 30
Hluboká nad Vltavou 37341 Česká Republika
Hotel-Hluboka-Nad-Vltavou-Podhrad@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s
Hotel Podhrad ubytování Hluboká nad Vltavou Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: